Şirket Profili

Ekol Gross, Hızlı Tüketim Ürünleri Sektörünün lider ve bilinen markalarının yanı sıra, mağazalarının bulunduğu noktalarda bölgesel olarak talep edilen ürünler yer almaktadır.

Mağazalarımızda son tüketiciye satış yapmamakta olup, hedef kitlemiz, gıda, temizlik, içecek ve endüstriyel gruplarında, lider ve bilinen markaların, müşterilerimiz için sürekli uygun fiyat ve ödeme koşullarında, toptan satışı gerçekleştirilmektedir. Konusunda uzman ve kıdemli yöneticileri ile, Kalite Yönetim Sistemi başta olmak üzere çeşitli mesleki eğitimlerle güçlendirilmiş çalışanları sürekli büyüyen ve gelişen Ekol Gross bünyesinde, müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimize uygun olarak; Ekol Gross müşterilerini modern teknolojinin getirdiği yeniliklerle buluşturmak, hijyeni ve kaliteyi estetik ambalajlarda ekonomik fiyatlarla sunmak temel hedeflerimiz arasında oldu. Perakende sektöründe yaptığı yatırımlar ve mağaza, depo gibi sektöre katkıları ile artan bir ivmeyle büyüyen Ekol Gross , Düzce Ekonomisine istihdam oluşturarak katkı sağlamaya devam etmektedir.

Rakiplerin çok, rekabetin yoğun olduğu bir dönemde, amacı; tüketiciyi kandırmadan toptan fiyatın halka ulaştırılması olan Ekol Gross Toptan Market fiyat istikrarıyla tüketicilerin güvenini kazanarak yoluna devam etmektedir. Gross kültürünün yaygınlaşması, aracıyı ortadan kaldırarak toptan fiyatların direk halka yansıtılması gibi bir misyonu olan Ekol Gross, dürüst ve istikrarlı hizmetlerle, şube sayısını artırarak ulusal market olarak çalışmalarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

 

Bu Bir CSC GRUP Projesidir.